SIK Real Estates

Jsme profesionální a dynamický tým.
Máme zkušenosti v realitním a investičním sektoru.
Nabízíme poradenské služby v oblasti nemovitostí na Severním Kypru se zkušenostmi s oceňováním aktiv, poradenstvím v oblasti investic do nemovitostí a širokým portfoliem projektů. Naším cílem je poskytovat našim klientům integritu, profesionalitu a klid. 
SIK Real Estates nabízí našim klientům poprodejní služby bez ohledu na to, kde se nacházejí.
Tyto služby zahrnují:
  • Správa pronájmů
  • Právní pomoc
  • Architektonické služby
  • Pomoc našim klientům pro správné usazení se na Severním Kypru
  • Nákupy nábytku, aut atd.
SIK Real Estates poskytuje analýzu nemovitostí a nejlepší investiční nabídky a příležitosti.
Síla našich dlouhodobých vztahů s našimi klienty je založena na absolutní důvěře, kterou poskytujeme v oblasti důvěrnosti.
Spolupracujeme s profesionálními advokátními kancelářemi a s místní realitní kanceláří, s více než pětiletou působností v oboru přímo na ostrově, ohledně jakýchkoli právních požadavků nebo záležitostí, které mohou naši zahraniční klienti potřebovat během nákupního procesu. Dále spolupracujeme se stavebními firmami, které působí na místním trhu déle, jak 35 let.
Provedeme Vás krok za krokem ke splnění Vašich přání a cílů. Jsou to nejlepší investice u moře, kde budete pánem svých nemovitostí a také svých příjmů, protože se postaráme o veškeré před a poprodejní služby včetně pronájmu Vaší nemovitosti, vše dle individuálních přání. Najdeme nemovitost každému na míru, dle možností a osobních záměrů.
Jste připraveni najít ty nejlepší investiční příležitosti na ostrově a přitom naplno zažít život na Severním Kypru? Pokud ano, požádejte o bezplatnou Tour prohlídku nemovitostí již nyní!

Karel Šmíd

Realitní specialista
Kontaktní číslo: +420 607 425 559
E-mail: karel.smid@sik-realestates.com
IČ: 66813271

Ivana Podhorská

Realitní specialista
Kontaktní číslo: +420 606 156 981
E-mail: ivana.podhorska@sik-realestates.com
IČ: 17408491 DIČ: CZ7159063109